Meie tegevused

Päeva jooksul jõuab Karu Nuti väikene sõber teha väga palju. Me loeme, laulame, tantsime, õpime luuletusi, vaatame õpetavaid esitlusi, lahendame loogikaülesandeid ning palju ka joonistame ja meisterdame. Koos laulda – see on ju nii lõbus!

Iga päev saavad mudilased teada midagi uut. Oma pedagoogilises tegevuses kasutavad kasvatajad laste varase arengu juhtivaid metoodikaid (Montessori, Doman jne) ning hoolikalt kavandatud õppeprogrammi, mis on orienteeritud riiklike lasteaedade programmile ja võtab arvesse „oma“ laste individuaalseid omadusi.

Lasteaia sisustus on kujundatud erinevate visuaalsete abivahenditega, mis võimaldavad mudilasel veelgi rohkem teada saada ja meelde jätta.

Kaks korda nädalas käivad meie juures muusikaõpetajad, kes viivad lastega läbi kaasahaaravaid ja lõbusaid tunde. Kord nädalas korraldab Heili lastele väga aktiivse ja toreda loovliikumise tunni. Mudilased ootavad nende tulekut alati suure kannatamatusega.

Me üritame teha laste elu maksimaalselt huvitavaks ja mitmekesiseks. Vanemate lastega käime teatris, näitustel, loomaaias ja teistes huvitavates kohtades. Oma mitmekülgses kunstitegevuses kasutame küllaltki palju naturaalseid tooteid, selliseid nagu kuivatatud puulehed, tangud, makaronid, savi, soolane taigen ja isegi juurviljad! Lapsed õpivad ümber käima erinevate materjalide ja kunstitarvetega. Me üritame arendada mudilastel peenmotoorikat, kuna see aitab kaasa kõne arengule.

Oma meistriteosed paneme individuaalsetesse kaustadesse, mida me suurima heameelega kaks korda aastas kingime oma kallitele vanematele. Kuid enne seda me paneme laste tööd stendile, et emad ja isad võiksid iga päev näha ja veenduda, milline talent nende peres kasvab!